Nie tylko do przedpokoju

Wieszaki ścienne mogą służyć nie tylko do przechowywania wierzchnich okryć, parasoli, czy torebek na przedpokoju. Mogą stanowić oryginalny i modny dodatek wnętrzarski, który możemy wykorzystać na różne sposoby.

Wieszaki do zadań specjalnych

Niewielkie wieszaki ścienne składające się z pojedynczych haczyków, rozmieszczone na ścianie będą świetnym akcesorium w pokoju nastolatki, która będzie mogła powiesić na każdym z pojedynczych haczyków elementy biżuterii. Solidne wieszaki umocowane na odpowiednio silnych kołkach mogą posłużyć do zawieszenia tak modnych ostatnio sznurkowych makram służących jako kwietniki. Wieszak będzie wyglądał o wiele bardziej elegancko, niż zwykły hak. Kolekcjonerka torebek chętnie wykorzysta kawałek wolnej ściany w garderobie lub na przedpokoju, aby wyeksponować swoje najcenniejsze okazy lub po prostu te modele, których używa najczęściej. Dużo ciekawych egzemplarzy znaleźć można pod tym adresem: https://mirat.eu/wieszaki-scienne,c697.html.

Wieszak w łazience i w kuchni

Wieszaki ścienne w łazience mogą służyć nie tylko do wieszania ręczników, czy podomki. W małych łazienkach, w których nie ma miejsca na szafkę, możemy powiesić na wieszaku ściennym składany pokrowiec na kosmetyki lub lusterko do makijażu. W kuchni wieszak ścienny posłuży nie tylko do odwieszania ściereczek kuchennych, ale również bukietów suszonych ziół, czy tablicy, do której przypniemy na przykład listę zakupów, czy przepisy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty do domu i ogrodu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.